Matrace Spimsi Antibakteriálně

Matrace Spimsi Antibakteriálně

Máš-li obavy o vnitřní čistotu matrace během dlouhé životnosti a záleží ti na maximálním pocitu hygieny, tato matrace ti vyřeší tvé starosti. Je výjimečně pohodlná, příjemná, vyplněná nejmodernějšími pěnami s ideálním zdravotním povrchem a k tomu všemu – vnitřní materiály jsou z hygienického pohledu nejmodernější na světě, využívané standardně i v nemocnicích.

Doporučená prodejní cena

9.318 

Potah

ALGUA SPIRULINA
ALGUA SPIRULINA
  • potah s výtažky z mořských řas Spirulina. Obsahuje přírodní vitamíny, minerály a aminokyseliny. Během spánku dochází k uvolňování těchto látek a působí blahodárně na lidskou pokožku.
  • Potah má antibakteriální, antimykotické vlastnosti, zabraňuje růstu plísní, vlastnosti této látky zaručují vynikající hygienu.
  • Certifikovaný a zdravotně nezávadný OEKO-TEX standart. Odzipovatelný a pratelný do 60 °C, zip – modrý.
  • složení: 30% viskóza, 70% polyester, úprava SPIRULINA FINISH,  potah zónově prošitý s klimatizační výplní, PES vláknem 300 gr/m2

Použitý materiál

HR pěna 7 zon
HR pěna 7 zon
40 kg/m3
Antibakteriální pěna
Antibakteriální pěna
40 kg/m3
HR pěna 7 zon
HR pěna 7 zon
40 kg/m3

Specifikace

Výška matrace 24 cm
Nosnost 120 kg
Potah

Tvrdost
Material

antibakteriální pěna, HR, PUR

Jádro matrace

pěnové

Záruka 4 years
Doporučený rošt

lamelový

Praní 60 °C
Typ matrace

svěží antibakteriální, Pro dospělé

Matrace Spimsi Antibakteriálně
  • jednostranný antidekubitně profilovaný povrch matrace, z druhé strany tvarovaný do nopů se 7-zónovou profilací která zlepšují prokrvení pokožky a uvolňuje svalstvo během spánku. Obě ložné vrstvy jsou z vysoce kvalitní studené HR pěny.
  • Jádro matrace: speciální antibakteriální pěna s ventilačními otvory s certifikovanou úpravou SANITIZED®, (biocidní laťka – zdravotně nezávadná, vhodná i pro děti do 3 let) která likviduje bakterie, houby, roztoči, plísně a další nežádoucí mikroorganismy v matraci
  • doporučený rošt: lamelový
  • standardní provedení v potahu – ALGUA SPIRULINA COLOR zip – modrý
  • složení: HR 7-zón profilace antidekubit  40 kg /m³ – 7 cm (modra), jádro pěna antibakter. SANITIZED®< /span> VBN 7-zón profil 40 kg/m³(žlutá) – 11 cm, HR 7-Zón profilace 40 kg/m³ – 4 cm (bílá)

Prodejci

Pro zobrazení knížek, napište co hledáte