Matrace Spimsi Pohoda

Matrace Spimsi Pohoda

Technologicky špičková moderní matrace a zároveň pohodlná a jednoduchá. Spimsi Pohoda je s perfektními hygienickými vlastnostmi pěny Sanitized a BIO-pěny vhodná i do penzionů a pro krátkodobé ubytování.

Doporučená prodejní cena

6.893 

Potah

ALOE VERA
ALOE VERA
potahová látka s výtažky z této rostliny obsahuje převážně enzymy, minerální látky a aminokyseliny, které velmi pozitivně působí na pokožku a posilují relaxační účinky spánku příjemně měkký se schopností regenerace pokožky lidského těla, vlastnosti této látky zaručují dostatečnou hygienu certifikovaný a zdravotně nezávadný OEKO-TEX standart složení: 85% polyester; 15% viskóza, obohacený o výtažky z aloe vera, potah prošitý s klimatizační výplní, PES vláknem 250 gr/m2 antibakteriální, antiroztočový, odzipovatelný a pratelný do 60°C

Použitý materiál

Antibakteriální pěna
Antibakteriální pěna
40kg/m3
PUR pěna
PUR pěna
28kg/m3
Bio pěna
Bio pěna
40kg/m3

Specifikace

Výška matrace 21 cm
Nosnost 130 kg
Potah

Tvrdost
Material

antibakteriální pěna, HR-BIO, PUR

Jádro matrace

pěnové

Záruka 3 years
Doporučený rošt

lamelový

Praní 60 °C
Typ matrace

svěží antibakteriální, juniorský, Pro dospělé

Matrace Spimsi Pohoda
  • speciální antibakteriální pěna s certifikovanou úpravou SANITIZED®, která likviduje bakterie, houby, roztoči, plísně a další nežádoucí mikroorganismy v matraci, její perforace zajišťuje provzdušnění a odvádění přebytečného tepla.
  • jádro tvoří hustá PUR pěna, která má vyšší tuhost a zaručuje dobré kopírovací vlastnosti. Je ekologická a zdraví neškodná.
  • BIO pěna patří mezi moderní pěny a je zdokonalena přidáním přírodních olejů zvyšujících její jemnost a vláčnost, také perforovaná pro lepší provzdušnění matrace
  • standardně dodáván v potahu: ALOE VERA COLOR (zelený-zip)
  • doporučený rošt: lamelový
  • složení: pěna SANITIZED®. VBN děrovaná, hustota 40 kg/m³ 5 cm (žlutá), PUR jádro 28 kg/m³ – 10,5 cm bílá, BIO pěna, děrovaná 40 kg/m³ 4 cm (tyrkysová)

Prodejci

Pro zobrazení knížek, napište co hledáte